درباره ما

شرکت عمران آلتون در تاریخ 1393/07/23 و با شماره ثبت 18321 و با سرمایه ثبت شده 120،000،000،000 ريال در تهران تأسیس گردید و با توجه به تجارب مدیران و کارکنان خود انجام خدماتی از قبیل: مدیریت طرح، طرح و اجرا، اجرا و پیمانکاری عمومی را از اهداف خود تعیین نموده است.

شرکت عمران آلتون با تمرکز بر ارزشهاي فرصت آفرینی، مدیریت حرفه اي، عالی بودن در اجرا و با استفاده از نيروي انساني مجرب و به روز خود و به پشتوانه تجارب موفق گذشته، در کسب اعتماد صاحبان پروژه و تحقق انتظارات ذینفعان، موفقيت در رقابت‌هاي شاخص ملّی، اجرای پروژه‌ ها با مطلوب‌ترین کیفیت و اقتصادی‌ترین قیمت خود را در زمره شرکت های پیشگام خصوصی ایرانی در صنعت ساخت و ساز در بازارهای منتخب قرار داده است. این شرکت با استفاده از منابع و امکانات تخصّصی خود، با مدیریت موثر هزینه، بهره‌گیری از سرمایه‌های انسانی متخصّص، دانش فنی و مدیریت پروژه با رویکرد نوآورانه و التزام به ارتقاء کیفیّت، ایمنی و حفظ محیط زیست، فرصت‌های موجود در این صنعت را به پروژه ‌های سودآور سوق داده که با داشتن تمایز واضح در ارزش‌ها و روش کاری، خود را به یک برند برتر تبدیل کرده است .

modiran va personal 1

خط مشی سیستم کیفیت

اهداف خط مشی سیستم های کیفیت

1. افزایش رضایت کارفرمایان از طریق امانت داری و اجرای پروژه ها با کیفیت و قیمت مناسب و تحویل به موقع
2. به کارگیری نیروی انسانی کارآمد و متخصص به عنوان سرمایه های اصلی شرکت
3. تلاش در حفظ سلامت پرسنل و آموزش مستمر مرتبط به فعالیت آنها
4. استفاده از تجهیزات مناسب و مواد و مصالح مرغوب جهت اجرای پروژه ها
5. گسترش فعالیت های شرکت از طریق افزایش سهم بازار و ایجاد بازارهای جدید
6. پایبندی به رعایت الزامات قانونی و فنی و تلاش در جهت پیاده سازی استانداردهای جهانی
7. -تلاش در جهت کاهش پیامدهای زیست محیطی ناشی از اجرای پروژه‌ها.
8. تلاش در جهت افزايش ايمني و بهداشت محيط كار و ماشين‌آلات از طريق كنترل فعاليّت هاي خطرناك و نظارت بر عملكرد پيمانكاران جزء شركت، در راستاي كاهش حوادث.

1

سال تجربه

1

مهندسین مجرب

1

کارگاهای ما

1

پروژ های انجام شده

آقای میرجلیلی مدیرعامل شرکت عمران آلتون

سخن مدیریت

مهندس میرجلیلی
مدیر عـامل و عضـو هیئت مدیـره

به نام تنها معمار هستی
طبیعت اصلی هر کسب و کار و مقصود سازمان، کسب منفعت برای سهامداران، مشتریان، تامین کنندگان، جامعه و ایجاد اشتغال پایدار و سودآور برای کل اعضای تیم شرکت است.
ما تشخیص داده ایم که اگر در این صنعت به طور مداوم به کارفرمایان خود خدمت کنیم و کار خود را با کیفیت انجام دهیم و با صداقت و حسن نیت عمل نماییم. آنگاه سازمان ما با هر معیاری همواره سودآور خواهد بود. رضایت کارفرما از نتیجه کار، تکیه گاهی است که به تداوم وجود ما کمک می‌کند و مشوّق پیوسته و پایدار سازمان ما خواهد بود.

نمای هوایی پروژه بیمارستان اردکان
ما خوشنامی‌ شرکت را تجلّی تعهّد به سازندگی در شرایط سخت دانسته و پیروی از اصول و ارزش‌های زیر را راهبر خود قرار داده ایم.
مسئولیّت‌پذیری جمعی و سخت کوشی هدفمند و نوآورانه
نوآوری، تخصّص و تکنولوژی محوری
مدیریّت موثر کیفیّت، هزینه و زمان
عالی بودن در اجرا و پیاده سازی
کار تیمی‌و نتیجه گرایی
مشتری مداری و احترام به ارزش‌های اجتماعی
شرکت عمران آلتون ماموریت دارد تا با استفاده از دانش و تجربه ارزشمند و سوابق درخشان خود در حوزه عملیات احداث سازه های عظیم و با اتکاء بر نیروی انسانی جوان، توانمند و متخصص ضمن حفظ زمان بندی پروژه نسبت به اجرای با کیفیت استاندارد و هزینه مناسب در راستای تامین رضایت ذینفعان گام برداشته و تلاش و همت خود را بر آن گذاشته تا در راستای چشم انداز تعیین شده به یک پیمانکار عمومی معتبر در سطح ملی تبدیل شود.
تبدیل شدن به یکی از معتبرترین پیمانکاران در اجرای پروژه های کلان و مهم عمرانی کشور

اعضای هیئت مدیره

آقای سید علیرضا میرجلیلی

سید علیرضا میرجلیلی
مدیر عامل

آقای حسین سیاح

حسین سیاح
رئیس هیئت مدیره

عکس پروفایل پیش فرض

مجید کشوری
نایب رئیس هیئت مدیره

ساخت یک رویا نباید کابوس باشد!

ما ایده ها و دیدگاه ها را به پروژه های برنده تبدیل کرده ایم.