تهسیلات وام فوری

تسهیلات بانکی به پرسنل عمران آلتون

۱. تسهیلات بانک سینا

پیرو تفاهم نامه شرکت عمران آلتون با بانک سینا جهت اخذ تسهیلات (کارت خریدکالا بن ) 3 ساله تا سقف 1.000.000.000ریال با شرایط ذیل اعلام می گردد.

 • سفته به مبلغ 1.500.000.000ریال در وجه شرکت به همراه امضا و اثر انگشت ضامن پشت سفته همراه با درج کدملی و کپی کارت ملی ضامن.
 • چک به تاریخ روز در وجه شرکت به مبلغ 1.500.000.000ریال
 • امضا و اثر انگشت قرارداد وام بین شرکت و پرسنل
 • حداقل 3 سال سابقه کار در شرکت

توجه:

لوگو بانک سینا

۲. تسهیلات بانک رسالت

به اطلاع کلیه پرسنل شرکت می رساند افرادی که متقاضی دریافت وام قرض الحسنه از بانک رسالت می باشند، از طریق اتوماسیون و با تایید سرپرست مربوطه (اسامی پرسنل به صورت مکتوب: نام و نام خانوادگی، کدملی، تاریخ استخدام) برای خانم باقرپور ارسال گردد.

شرایط دریافت:

 • به ازای امتیاز  1.000.000.000ریالی تسهیلات یک ساله، مبلغ 120.000.000 ریال به واگذارنده امتیاز پرداخت می گردد. (به صورت 2 فقره چک دوماهه و چهار ماهه)
لوگو بانک رسالت

۳. تسهیلات بانک ملت و بانک رفاه

پیرو تفاهم نامه شرکت با بانک ملت و بانک رفاه جهت اخذ تسهیلات 1 تا 3 ساله با نرخ 23 درصد و تا سقف مبلغ 1.000.000.000ریال، افرادی که حداقل 2 سال سابقه فعالیت در این شرکت را دارند،حداکثر تا 25 دیماه طی اعلام کتبی از طریق اتوماسیون با تایید سرپرست کارگاه(اسامی پرسنل را طی نامه اتوماسیون به صورت: نام و نام خانوادگی، کدملی،تاریخ استخدام) به واحد اداری خانم شاهم آبادی ارسال نمایید.

بدیهی است افراد دارای سابقه بیشتر در اولویت قرار دارند.

بانک ملت
refah logo

4 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

 • مهدی غریبی
  دی 18, 1402 11:58 ب.ظ

  باسلام ازاینکه درشرایط بوجودامده خیلی ازپرسنلها وجهت پیشرفت در کاروروحیه ووجودارامش درخانواده ازشرکت محترم وکادراداری محترم که برنامه ی خوبی تدارک دیدن کمال تشکر وقدردانی بعمل آمده

  پاسخ
 • با سلام و خسته نباشید
  شرایط دریافت وام فقط برای پرسنل شرکت عمران بتن آلتون می باشد یا شامل پرسنل شرکت آراساز هم می شود؟

  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.