دیدار مدیران بانک ملی

دیدار مدیر عامل شرکت عمران آلتون با مدیریت شعب بانک ملی

شرکت عمران آلتون در روز دوشنبه 21 خرداد ماه 1403، به میزبانی مدیریت امور شعب و جمعی دیگر از مدیران بانک ملی استان یزد بود.

در آغاز این جلسه که با حضور مهندس میرجلیلی، مدیرعامل شرکت عمران آلتون و تعدادی از مدیران در بانک ملی برگزار شد.

این دیدار با حضور جناب آقای سید ناصر میررحیمی مدیریت شعب بانک ملی استان یزد، جناب آقای محمد حسین کشاورز رئیس حوزه، جناب آقای جلال نجیمی رئیس شعبه بلوار طالقانی بانک ملی و جناب آقای مهندس سیدعلیرضا میرجلیلی مدیر عامل شرکت عمران آلتون که میزان بانک ملی بودند. 

مهندس میرجلیلی، ضمن ابراز خشنودی در این دیدار  نسبت به معرفی و میزان کار آفرینی و تنوع فعالیتی که  این مجموعه در سراسر کشور ارائه می کند صحبت نمودند و در جهت تسهیل امور پرسنل مجموعه و در جهت ارتقاء حد اعتباری تسهیلات و ضمانتنامه‌ها، اخذ تسهیلات بانکی برای پرسنل و با مدیران بانک ملی مذاکره نمودند.

مدیر امور شعب بانک ملی استان یزد نیز ضمن خوش آمد گویی به میهمانان، در جهت کمک به کارآفرینی و ایجاد اشتغال در کشور و اینکه بانک ملی سهم مناسبی در سبد خدمات در این هلدینگ را دارد و امید دارند تا مجموعه نسبت به افزایش گردش مالی و اعتباری خود در بانک ملی اهتمام ورزد، قول مساعدت و هرگونه حمایت در جهت تسریع و تسهیل امور بانکی، با توجه به چهارچوب ضوابط و مقررات، با هلدینگ ماناشید اطلس و پرسنل آن را دادند.

در پایان جناب آقای میررحیمی مدیرشعب، قول مساعد جهت ایجاد حد اعتباری جهت تسهیلات پرسنل مجموعه با ظرفیتی مشخص و معرفی از طریق شرکت و پرداخت در کوتاهترین زمان ممکن را دادند. و در نهایت عکس دسته جمعی از این دیدار جهت یادبود گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.