eftetahiye

مسکن ملی آزادشهر افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی عمران آلتون، ظهر یکشنبه مورخ 6 ام خرداد ماه 1403، پروژه 160 واحدی نهضت ملی مسکن در آزادشهر یزد با حضور دکتر بذرپاش وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد.

nema

این پروژه دارای 5 بلوک ساختمانی هشت طبقه در واحدهای 95 متری و 105 متری است که به کارگزاری ستاد اجرایی فرمان امام و به پیمانکاری شرکت عمران آلتون در 5 اردیبهشت ماه سال جاری به پایان رسید.
احسان خواجه رضایی، مدیرکل راه و شهرسازی استان یزد نیز در مراسم تحویل پروژه ۱۶۰ واحد مسکونی آزادشهر که با حضور وزیر راه و شهرسازی صبح امروز برگزار می شد، اعلام کرد: “با هماهنگی و همراهی تمامی دستگاه‌های خدمات‌رسان استان یزد توانسته‌ایم در زمینه طرح نهضت ملی مسکن دارای پیشرفت خوبی باشیم و پرقدرت جلو رفته‌ایم و تا تحویل تمام واحد‌ها با همین قدرت نیز پیش خواهیم رفت.”
در این جلسه همچنین به طرح نهضت ملی مسکن به عنوان لوکوموتیو و پیشران صنایع دیگر به اشتغال نیروی انسانی افزایش فرصتهای شغلی و کاهش بیکاری نیز اشاره شد.
شرکت عمران آلتون با سابقه بیش از 10 سال در زمینه احداث پروژه های اداری، بیمارستانی و مسکونی باعث افزایش آبادانی و کاهش نرخ بیکاری در کشور شده است.

مسکن ملی, مسکن ملی آزادشهر, نهضت مسکن ملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.