نمای تکمیلی بیمارستان 126 تخت خوابی بحران یزد

افتتاحیه بیمارستان 126 تختخوابی بحران یزد اولین بیمارستان بحران در جنوب شرق کشور، با حضور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در یزد به بهره‌برداری رسید.
داود منظور معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه در ادامه سفر خود به استان یزد این بیمارستان ۱۲۶ تخت خوابی را افتتاح کرد.
منظور در مراسم افتتاح این بیمارستان با اشاره به اینکه با کار جهادی که در طول سه سال انجام شد این بیمارستان که دارای بخش‌های مختلف است به بهره‌برداری رسیده است که این موضوع باعث افزایش ظرفیت‌های جدیدی به استان یزد می‌شود.
شایان ذکر است: مساحت این بیمارستان ۵ هزار و ۲۴۰ مترمربع بوده و دارای شش اتاق عمل و بخش‌های زنان، داخلی، اعصاب، چشم و گوش و حلق و بینی است که در مواقع عادی به عنوان مکمل بیمارستان شهید رهنمون به ارائه خدمت به مردم می‌پردازد و در مواقع بحران و شیوع بیماری‌های واگیردار مثل کرونا با افزایش تا ۱۵۰ تخت به صورت مستقل استان را پوشش می‌دهد به این طریق از آلودگی سایر بیمارستان‌ها جلو‌گیری می‌شود.
بهسازی و بازسازی بیمارستان بحران یزد از سال ۹۹ آغاز شد و درحالی‌که میانگین ساخت مراکز بیمارستانی در کشور پنج تا ۱۰ سال است، اکنون این مرکز بیمارستانی در کمتر از سه سال توسط شرکت عمران آلتون یزد به بهره‌برداری رسید.

بیمارستان بحران, بیمارستان شهید رهنمون, بیمارستان فرخی, ساخت ساز بیمارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.