بیمه تکمیلی

جزئیات بیمه درمان تکمیلی سینا

به اطلاع کلیه پرسنل می رساند که شرکت در جهت کمک به هزینه های درمانی شما پرسنل و خانواده محترمتان اقدام به عقد قرارداد با بیمه درمان تکمیلی سینا کرده است. این بیمه به عنوان یکی از با سابقه ترین بیمه های درمان تکمیلی و با تحت پوشش قراردادن مراکز درمانی بسیار زیاد در شهرها و استان های کشور به عنوان یکی از بهترین بیمه های درمان تکمیلی شناخته شده است. لازم به ذکراست که شرکت قبلا با این بیمه همکاری داشته که مورد رضایت پرسنل واقع شده بود.

شرح تعهدات بیمه درمان تکمیلی سینا به صورت جدول زیر میباشد.
دقت فرمایید که طرح تعهدات شماره 2 با توجه سقف تعهدات بالاتری که دارد مورد نظر شرکت برای تمامی پرسنل میباشد.
در این طرح میزان فرانشیز 30 درصد میباشد.
هزینه بیمه درمانی به ازای هر فرد ماهانه  445 هزار تومان میباشد البته این عدد برای تحت پوشش قرار دادن 400 نفر در نظر گرفته شده است. ولی با توجه به تعداد پرسنل شرکت در دفاتر مرکزی و کارگاه ها و همین طور افراد تحت تکفل آنها در صورتی که تعداد نفرات مجموعا از 1000 نفر عبور کند هزینه بیمه درمان به ازای هر فرد مجددا تا درصدی کاهش میابد.

در نظر داشته باشید که هزینه درمان تکمیلی با چنین سقف تعهداتی به مراتب بالاتر از این عدد میباشد و در صورتی که شما از طریق شرکت ثبت نام خود را انجام دهید شامل چنین تخفیفی در هزینه درمانی خود می شوید.
در نامه دوم مزایای 1000 نفر تحت پوشش قرار گرفتن بیمه آورده شده است.

همانطور که در اطلاعیه شرکت بیمه سینا ذکر شده است در صورت افزایش تعداد افراد تحت پوشش به 1000 نفر مزایای منحصر به فردی نظیری شناور شدن سهم دندان پزشکی لحاظ خواهد شد. بدین معنا که وقتی فردی در خانواده از سهم بیمه داندان پزشکی خود استفاده کرد، در صورت نیاز میتواند از سهم بیمه دندان پزشکی دیگر افراد خانواده استفاده نماید. همچنین برای افرادی که به تازگی به جمع بیمه شدگان بپیوندند در صورتی که دارای بیماری های خاص باشند بدون زمان انتظار میتوانند از سهمیه بیمه درمانی خود استفاده نمایند.

تعهدات بیمه تکمیل درمان سینا Page1 Image1
تعهدات بیمه تکمیل درمان سینا Page2 Image1
Annotation 2024 05 21 094503

همانطور که بالاتر ملاحظه نمودید مزایا و تعهدات بیمه به طور کامل تشریح شد.
در صورت تمایل به ثبت نام برای خود و خانواده و نزدیکان  میتوانید تا تاریخ شنبه 5 ام خرداد ماه 1403 مشخصات خود و افراد تحت پوشش را به واحد مالی اداری کارگاه ارائه کنید.
در صورت هر گونه سوال و یا دریافت پشتیبانی میتوانید با شماره 09961192071 خانم باقرپور تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.