به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز یزد، استاندار یزد در نشست بررسی مشکلات بیمارستان ۱۵۰ تخت خوابی در دست احداث حضرت زینب کبری (س) اشکذر گفت: نبود بیمارستان در شهرستانی که جمعیت قابل توجهی را دارد و بیش از دو دهه از شهرستان شدن آن می‌گذرد زیبنده نبوده است.

فاطمی گفت: همت و پشتکار و اقدام ارزشمند خیر محترم شکاری در ساخت بیمارستان حضرت زینب (س) که امروز بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد شایسته تقدیر است.

وی افزود: اتمام این بیمارستان از مصوبات سفر رئیس جمهور محترم به استان که دو هفته آینده انجام می‌شود خواهد بود.

استاندار خاطر نشان کرد: ۴۰ میلیارد تومان اعتبار برای اتمام بیمارستان دیده شده که در اعتبارات سال ۱۴۰۱ می‌باشد که با توجه به اینکه تسریع در ساخت این بیمارستان از مصوبات ستاد ملی کرونا بوده لذا در نشست با رئیس سازمان برنامه و بودجه این موضوع مطرح تا اعتبارات تا پایان سال به طور کامل تخصیص یابد تا دولت نیز به تعهدات خود عمل کرده باشد.

فاطمی ادامه داد: علاوه بر این از محل مسئولیت اجتماعی صنایع شهرستان مبلغی به پروژه تزریق می‌شود تا روند کار پروژه تعطیل نشود.

وی در ادامه به مناسبت ولادت حضرت زینب (س) با حضور در درمانگاه شبانه روزی حضرت ابوالفضل (ع) اشکذر از پرستاران این مرکز به پاس ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مردم با اهداء شاخه گل تقدیر کرد.

شکاری خیر بیمارستان حضرت زینب کبری (س) با بیان اینکه خانواده خیر در خصوص ساخت بیمارستان به طور کامل و حتی بیشتر نسبت به تعهدات خود عمل کرده اند، گفت: انتظار می‌رود با مساعدت استاندار محترم و در نشست مشترک با دکتر میرکاظمی رئیس سازمان برنامه و بودجه پیگیری اعتبارات مورد نیاز در جهت اتمام ساخت بیمارستان انجام شود.

آقایی مدیر مرکز تحقیقات دیابت استان با بیان اینکه بیمارستان حضرت زینب کبری (س) به عنوان مرکز تخصصی و فوق تخصصی دیابت در استان فعالیت خواهد کرد، اظهار داشت: با تخصیص اعتبارات مورد نیاز از وزارت بهداشت و درمان ظرف مدت دو ماه آینده بیمارستان آماده بهره برداری خواهد بود.

بازدید بیمارستان حضرت زینب(س), بیمارستان اشکذر, بیمارستان حضرت زینب, ساخت ساز بیمارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.