بازدید دکتر هاشمی

بازدید‌‌‌‌‌از‌پروژه156‌ختخوابی‌بیمارستان‌حضرت‌زینب (س) که با حضور دکتر هاشمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد به همراه یک هیئت تخصصی برای بررسی و نظارت از پیشرفت‌های اجرایی پروژه بیمارستان حضرت زینب (س) در اشکذر پرداختند.

بیمارستان خیرساز حضرت زینب (س) با بیش از ۱۵۶ تخت برای بیماران، شش اتاق عمل مجهز، و یک اتاق عمل اورژانس به عنوان یکی از مهمترین مراکز درمانی منطقه شناخته می‌شود. این بیمارستان همچنین دارای بخش‌های مختلفی از جمله بخش مراقبت ویژه (ICU)، بخش مراقبت ویژه قلبی (CCU)، بخش مراقبت ویژه نوزادان (NICU)، و بخش‌های داخلی مردان و زنان است که به ارائه خدمات پزشکی متخصصانه می‌پردازند.

بازدید‌‌‌‌‌از‌پروژه156‌ختخوابی‌بیمارستان‌حضرت‌زینب

روند تکمیلی پروژه بیمارستان حضرت زینب (س) اشکذر

پروژه احداث بیمارستان 156 تختخوابی حضرت زینب (س) اشکذر که از سال 1397 آغاز شده و به‌طور گسترده با مشارکت عمومی و خیریه در حال اجرا است. به‌طور کلی، 60 درصد این طرح با همکاری و مشارکت خیرین اجرا شده است. پیشرفت 85 درصدی این پروژه، با زیربنایی به مساحت 12 هزار مترمربع، توسط شرکت عمران آلتون در حال ساخت و تکمیل می باشد.
این بیمارستان نه تنها به جوامع محلی کمک می‌کند بلکه یک نمونه مثبت از همت و تعهد انسانی به بهبود خدمات بهداشتی و درمانی است. این طرح از نظر تأمین امکانات پزشکی و مراقبت از بیماران، یک گام مهم برای ارتقاء سطح خدمات پزشکی در منطقه محسوب می‌شود.

بازدید بیمارستان حضرت زینب(س), بیمارستان اشکذر, بیمارستان حضرت زینب, ساخت ساز بیمارستان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.