مدیران بانک سپه

دیدار مدیر امور شعب بانک سپه استان یزد و هیئت همراه از دفتر مرکزی آلتون

شرکت عمران آلتون در روز چهارشنبه 12 اردیبهشت ماه 1403، میزبان مدیریت امور شعب و جمعی دیگر از مدیران بانک سپه استان یزد بود.

دیدار مدیران بانک سپه

این دیدار در آغاز با حضور جناب آقای مهدی اسماعیل بیگی مدیر شعب بانک سپه استان یزد، جناب آقای علیرضا کریمی معاون اعتباری بانک و جناب آقای پاک نیا رئیس شعبه بلوار جمهوری اسلامی بانک سپه به میزبانی جناب آقای مهندس سیدعلیرضا میرجلیلی مدیر عامل شرکت عمران آلتون، جناب آقای مهندس حسین سیاح رئیس هیئت مدیره و جناب آقای احمدرضا دهقان بنادکی مدیرعامل شرکت آراساز، همراه بود.

جناب مهندس میرجلیلی در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگویی، نسبت به معرفی و میزان کار آفرینی و تنوع فعالیتی که  این مجموعه در سراسر کشور ارائه می کند صحبت نمودند و در جهت تسهیل امور پرسنل مجموعه و در جهت ارتقاء حد اعتباری تسهیلات و ضمانتنامه‌ها، اخذ تسهیلات بانکی برای پرسنل و با مدیران بانک سپه مذاکره نمودند.

در ادامه جلسه مدیر امور شعب بانک سپه استان یزد نیز ضمن ابراز خشنودی در جهت کمک به کارآفرینی و ایجاد اشتغال در کشور و اینکه بانک سپه سهم مناسبی در سبد خدمات در این هلدینگ را دارد و امید دارند تا مجموعه نسبت به افزایش گردش مالی و اعتباری خود در بانک سپه اهتمام ورزد، قول مساعدت و هرگونه حمایت در جهت تسریع و تسهیل امور بانکی، با توجه به چهارچوب ضوابط و مقررات، با هلدینگ ماناشید اطلس و پرسنل آن را دادند.

در پایان جناب آقای اسماعیل بیگی مدیرشعب، قول مساعد جهت ایجاد حد اعتباری جهت تسهیلات پرسنل مجموعه با ظرفیتی مشخص و معرفی از طریق شرکت و پرداخت در کوتاهترین زمان ممکن را دادند. و در نهایت عکس دسته جمعی از این دیدار جهت یادبود گرفته شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.