گزارش تصویری از جلسه

دیدار مدیر عامل شرکت عمران آلتون با مدیریت شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران

شرکت عمران آلتون در روز چهارشنبه مورخ 23 خرداد ماه 1403، به میزبانی مدیریت امور شعب و جمعی دیگر از مدیران بانک مهر ایران استان یزد بود.

در آغاز این جلسه که با حضور مهندس میرجلیلی، مدیرعامل شرکت عمران آلتون، مهندس سیاح رئیس هیئت مدیره و آقای اصغری معاونت مالی و اداری در کنار برخی از مدیران بانک قرض الحسنه مهر بود.

در این جلسه مدیریت شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران و ریاست شعبه ۲۲ بهمن و ریاست روابط عمومی بانک قرض‌الحسنه مهر ایران با مدیرعامل محترم شرکت عمران آلتون و ریاست محترم هیئت مدیره شرکت، دیدار و گفتگو کردند که نتیجه این دیدار ،خبرهای خوشی را برای پرسنل بهمراه داشت.

جناب مهندس میرجلیلی در ابتدای جلسه ضمن خوش آمدگویی، نسبت به معرفی و میزان کار آفرینی و تنوع فعالیتی که  این مجموعه در سراسر کشور ارائه می کند صحبت نمودند و در جهت تسهیل امور پرسنل مجموعه و در جهت ارتقاء حد اعتباری تسهیلات و ضمانتنامه‌ها، اخذ تسهیلات بانکی برای پرسنل و با مدیران بانک قرض السنه مهر ایران مذاکره نمودند.

گزارش تصویری بانک مهر

در ادامه جلسه مدیر امور شعب بانک مهر ایران استان یزد نیز ضمن ابراز خشنودی در جهت کمک به کارآفرینی و ایجاد اشتغال در کشور و اینکه بانک مهر سهم مناسبی در سبد خدمات در این هلدینگ را دارد و امید دارند تا مجموعه نسبت به افزایش گردش مالی و اعتباری خود در بانک قرض الحسنه اهتمام ورزد، قول مساعدت و هرگونه حمایت در جهت تسریع و تسهیل امور بانکی، با توجه به چهارچوب ضوابط و مقررات، با هلدینگ ماناشید اطلس و پرسنل آن را دادند.

گزارش تصویری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.