پیشرو در ساخت و ساز

شرکت ساختمانی عمران آلتون یزد با مجد و اعتماد، به شما خدمات حرفه‌ای و کامل در زمینه‌های ساخت و ساز ارائه می‌دهد. ما با تکیه بر تجربه‌ی چندین ساله و تیم متخصص و متعهد خود، در طراحی، اجرا و مدیریت پروژه‌های عمرانی به عنوان پیشرو در این صنعت شناخته می‌شویم.
ازجمله پروژه‌های عمرانی، می‌توان به اجرای ساختمان‌های مسکونی، اداری، بیمارستانی و صنعتی اشاره کرد. این پروژه‌ها با رعایت استانداردهای بالا و با استفاده از تکنولوژی‌های مدرن و تیم مهندسی مجرب و متخصص شرکت انجام می‌شوند.

construction 1

پیشرو در رتبه های حوزه فعالیت

شرکت عمران آلتون با داشتن رتبه 2 در رشته ساختمان و ابنیه و رتبه 3 در رشته تأسیسات و تجهیزات از سازمان برنامه و بودجه، در اجرای پروژه‌های عمرانی برای دستگاه‌های اجرایی، مؤسسات، سازمان‌ها و شرکت‌های دولتی و غیر دولتی فعالیت می‌کند. این پروژه‌ها شامل احداث، تخریب، عملیات خاکی، احداث انواع سازه‌های بتنی و فولادی، سفت‌کاری، نازک‌کاری، تأسیسات مکانیکی، تأسیسات برقی و محوطه‌سازی می‌شوند. علاوه بر این، شرکت عمران آلتون تجربه‌های گسترده‌ای در احداث پروژه‌های بیمارستانی از جمله بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و کلینیک‌ها دارد، که در حال حاضر نیز شرکت با دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی بابل همکاری می‌کند و چندین پروژه در دست اجرا می‌باشد. همچنین در زمینه ابنیه صنعتی، شرکت دو پروژه با کارفرمایی شرکت فولادی آلیاژی ایران در استان یزد را تکمیل نموده و یا دردست اقدام دارد.

مرور کلی به پروژه ها

از جمله فعالیت‌های شرکت در حوزه ساختمان‌های صنعتی، می‌توان به سوله‌ها، انبارها، کارخانه‌ها و ساختمان‌های مرتبط با صنایع مختلف اشاره کرد.با توجه به تجربه و تخصص خود در زمینه مقاوم سازی و بازسازی ساختمان‌ها، به اجرای پروژه‌های مقاوم سازی ساختمان‌های قدیمی و آسیب‌دیده می‌پردازد. این پروژه‌ها از اهمیت بسیاری برخوردار هستند، زیرا به عنوان روشی مؤثر برای افزایش ایمنی ساختمان‌ها در برابر زلزله و حوادث طبیعی شناخته می‌شوند. همچنین به طراحی و اجرای تأسیسات مکانیکی و برقی نیز می‌پردازد که شامل نصب و راه‌اندازی سیستم‌های تهویه، گرمایش، برودت، برق، آب و فاضلاب در ساختمان‌ها است. اهمیت این بخش از پروژه‌ها به دلیل تأثیر زیاد آنها بر کیفیت و کارایی ساختمان‌ها بسیار مهم است.

ما با تکیه بر تیم مهندسی مجرب و استفاده از متدها و فناوری‌های روز دنیا، متعهد به ارائه خدمات با کیفیت و رعایت مسائل ایمنی و محیط‌زیستی آماده ارائه خدمات هستیم.

هدف اصلی این شرکت، ایجاد رضایت کامل مشتریان